21 . 08 . 2019
Яндекс.Метрика
Чемпііонат України з РБ PDF Печать E-mail

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З РУКОПАШНОГО БОЮ

01-03 березня 2019 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Змагання у цьому році розпочалися із суддівського семінару, у якому взяли участь судді від Львівської області - Шміло П.Р. та Шикор В.Я.

Збірну Львівської області на змаганнях представляли всього десять спортсменів з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та ФСТ "Динамо" (м. Львів). Троє наших бійців зайняли призові місця.

У ваговій категорії до 60 кг І місце зайняв Чугуєнко В.В. (НАСВ, м. Львів) ІІ місце Шикор Василь (ФСТ Динамо, м. Львів). У ваговій категорій до 70 кг ІІІ місце зайняв Атаманюк І.В. (НАСВ, м. Львів). У ваговій категрії до 90 кг ІІІ місце посів Степаненко К.А. (НАСВ, м. Львів).

Львівська обласна федерація бойового самбо та рукопашного бою щиро ВІТАЄ переможців із важливою перемогою! Бажаємо нових досягнень, спортивних успіхів, нових сходинок та майбутніх високих спортивних звань!