ГОЛОВНА / ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ
05 . 10 . 2024

Кваліфіковані фахівці федерації дадуть відповіді на всі ваші чітко сформовані, логічні та адекватні запитання.
Будемо раді задовільнити ваш інтерес до рукопашного бою та всього, що у той чи іншій мірі цього сьосується.


1. Як розвивався рукопашний бій на Львівщині?

Історія Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою (ЛОФБСРБ) бере свій початок з 2004 року, це може і короткий проміжок часу, але за цей час вдалося створити таку спортивну організацію, яка функціонує та показує гарні результати. 2004 рік - це був збіг різних контактних видів єдиноборств: карате, самбо, боротьба тощо і все це призвело до того, що у витоків ЛОФБСРБ стоять такі фахівці, як нинішній президент ЛОФБСРБ Шміло Р.Р., а також Третьяков О.В., Мудрик В., Вовк В., які в 2004 році і заснували ЛОФБСРБ, дали поштовх розвитку рукопашного бою у Львівській області.

2. Наскільки травматичним є рукопашний бій?

Рукопашний бій - це контактний вид спорту та, звичайно, він є травматичним, але тим не менше, коли з вихованцями займаються кваліфіковані тренера, то, без сумніву, травматизм зводиться до мінімуму - це і є основним критерієм занять з рукопашного бою у ЛОФБСРБ. Останнім часом рівень травматизму дуже і дуже низький, це і також заслуга лікарів ЛОФБСРБ, Львівського обласного спортивного диспансеру, які якісно надають допомогу. А перед змаганнями або спарингами кожен спортсмен застрахований - це обов'язкова умова. При цьому відмічається роль суддів - вона дуже важлива. Судді бачити, відчувати, як проходить сутичка, зупиняти її в потрібний момент.

3. Чи є психологічний відбір при наборі у тренувальну групу з рукопашного бою та/або психологічна - підготовака під час тренувалоьного процесу?

Звичайно є. Для цього у ЛОФБСРБ створена комплексна програма психологічної підготовки, головним пріоритетом якої є виховний процес. Рукопашний бій - це такий вид спорту, який використовується переважно правоохоронними структурами нашої держави та мета ЛОФБСРБ виховувати патріотів нашої держави, відданих нації, своєму народові. Результати виховної роботи свідчать самі про себе: ви можете побачити наших спортсменів на показових виступах до дня міста Львова тощо. Також рукопашний бій має методологічну основу, тому при цьому необхідна дуже серйозна теоретична база та психологічна підготовка.

4. Які найбільші досягнення спортсменів Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою?

Найбільші досягнення - це створення самої федерації та системи клубів в ній. На сьогодні існує понад 10 клубів з рукопашного бою у Львівській області (в таких містах як Львів, Стебник, Дрогобич, Трускавець, Стрий тощо).

Нещодавній особистий приклад: Поринець Ігор - представник осередка ЛОФБСРБ - виборов титул чемпіона України з рукопашного бою, отримавши звання майстра спорту з рукопашного бою; збірна команда Львівської області з рукопашного бою вже багато років тримає свої несхитні позиції у трійці лідерів на чемпіонатах України з рукопашного бою.

5. Які настанови можна використовувати тим, хто тільки починає займатися рукопашним боєм?

Надзвичайно важлива основа рукопашного бою - це фізична підготовка, гартування тіла, гартування духу.

ОСТАННІ НОВИНИ
Наші партнери

Львівська обласна федерація бойового самбо та рукопашного бою висловлює ПОДЯКУ

Вовчастому Григорію

за матеріальну підтримку розвитку рукопашного бою.