ГОЛОВНА / ТРЕНЕРИ
28 . 11 . 2021
6.jpg
Як часто Ви займаєтесь спортом?
 
ПРЕЗИДІЯ
ТРЕНЕРИ
ЛІКАРІ

ТРЕНЕРИ

ШМІЛО РОМАН РОМАНОВИЧ
("СКА", м. Львів)
Майстер спорту з боротьби самбо. Президент Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою. Має 1-й дан з рукопашного бою, триразовий призер чемпіонату України з боротьби самбо, дворазовий призер чемпіонату світу з боротьби самбо серед ветеранів, суддя національної категорії з боротьби самбо. Тренер–викладач з боротьби самбо та дзюдо.
ТРЕТЬЯКОВ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
(Клуб "Берксерки", м. Львів)
Майстер спорту з карате. Суддя першої категорії з рукопашного бою. Віце-президент Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою. Освіта: вища спеціальна (ЛДІФК у 2005 році). Професіональною діяльністю займається з 1986 року. Чемпіон з карате: Львівської області - з 1992 по 1999 рік, України - 1995 року, неодноразовий призер чемпіонатів України.
СУДАРІКОВ СЕМЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
("СКА", м. Львів)
Майстер спорту з боротьби самбо, учасник чемпіонату світу, дворазовий чемпіон України з боротьби самбо, призер чемпіонату світу 2011 року з боротьби самбо серед ветеранів, голова ревізійної комісії Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою. Суддя національної категорії з боротьби самбо та рукопашного бою. Тренер-викладач: самбо (бойове самбо), дзюдо, рукопашний бій. Викладацький стаж - 15 років.
ШЕВЧУК ОРЕСТ ЯРОСЛАВОВИЧ
(Спортивно-оздоровчий центр "Еней", м. Дрогобич)
1957 р.н., заслужений тренер України з кікбоксингу, тренер національної збірної України.
ШЕВЧУК АНДРІЙ ОРЕСТОВИЧ
(Спортивно-оздоровчий центр "Еней", м. Дрогобич)
1985 р.н. Майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, виконав норматив майстра спорту з рукопашного бою. Перебував у складі національної збірної України з кікбоксингу та рукопашного бою. Визнаний переможцем у номінації "Спортсмен року м. Дрогобич (2000 рік)". Студент Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка (2006 рік), мав презедентску стипендію. Почесний громадянин м. Дрогобич. Підготував 11 чемпіонів України. Його вихованець - Гуржій Мар'ян, отримав другу премію у Всеукраїнському конкурсі "Диво-Дитина" (Дитина Року 2011), у номінації "Найспортивніший" ("Диво-Дитина").
ШМІЛО ПАВЛО РОМАНОВИЧ
(Академія сухопутних військ, м. Львів)
Освіта вища (ЛДІФК у 2006 році). Майстер спорту з боротьби САМБО, чемпіон України з боротьби САМБО 2005 року. Суддя другої категорії з рукопашного бою. Інструктор по спорту у Львівській Академії Сухопутних Військ.
ФОЛЮШ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
(Президент спортивного клубу "Махакала", м. Львів)
Освіта вища (ЛДІФК у 2003 році). Суддя другої категорії з рукопашного бою. Неодноразовий чемпіон міжнародних турнірів з "муай тай", в юнацьки роки - чемпіон Львівської області з дзюдо.
ШАПОШНІКОВ АНДРІЙ ЕДУАРДОВИЧ
(Президент спортивного клубу "Хануман", м. Стрий)
Суддя другої категорії. Майстер спорту з боксу. 2-й дан з рукопашного бою. Фіналіст чемпіонату Росії з боксу 1991 року. Неодноразовий чемпіон різноманітних турнірів з боксу (займається боксом - з 1980 року). Провів 150 боксерських поєдинків - у 125 з них отримав перемогу. Чемпіон спартакіад ФСТ "Динамо" з рукопашного бою з 1998 по 2004 роки. Чемпіон турніру з рукопашного бою серед працівників ДПА. Провів 57 поєдинків з рукопашного бою - із них в 50 отримав перемогу. Головний тренер збірної команди Львівської області з рукопашного бою, представляє інтереси Львівської області на Всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою, готує команду для виступу на національних та міжнародних змаганнях.
ГРИГОРЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
(Голова ГО "Спортивний клуб "Патріот", м. Стебник)
1973 р.н. Освіта вища - Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка, факультет фізичної культури та виховання, філологічний факультет. Співзасновник клубів: "Спортивний клуб "Патріот" (м. Стебник), "Школа рукопашного бою Віталія Плеханова" (м. Трускавець), спортивний клуб з боксу "Штурм М" (смт Меденичі), "Спортивний клуб "Патріот" (м. Борислав).
СТЕПАНОВ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
(Спортивный клуб "DS Fight Club", м. Львів)
Рукопашний бій, кікбоксинг, тайський бокс, ММА. Степанов Д.В. - головний тренер cпортивного клубу "DS Fight Club". Чемпіон світу серед професіоналів з кікбоксингу, з тайського боксу. Тренерський стаж 25 років. Виховав чемпионів світу та Європи з кікбосингу, тайського боксу, ММА (UFC).
ЗАПОРОЖСЬКИЙ ІГОР ІГОРОВИЧ
(Клуб рукопашного бою "Сила і Честь", м. Львів)
Освіта вища спеціальна. Суддя другої категорії. Неодноразовий чемпіон Львівської області з рукопашного бою 1995-1999 р.р. Тренерський стаж 10 років. Президент Клубу рукопашного бою "Сила і Честь" (м. Львів), вихованці якого показують високі досягнення на змаганнях різного рівня.
ІЛЬНИЦЬКИЙ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ
(Львівська обласна федерація бойового самбо та рукопашного бою)
Почесний президент Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою. Освіта вища. Суддя 2-ої категорії, штатний секретар змагань. Вносить постійний вагомий внесок у розвиток федерації.
ТОМАШУК СЕРГІЙ КУЗЬМІЧ
(Організація змішаних єдиноборств "RFP", м. Львів)
Старший тренер Організації змішаних єдиноборств "RFP", тренер вищої категорії з багаторічним досвідом роботи в напрямках таеквондо, рукопашний бій, бої без правил (ММА). 1-й дан по таеквондо, 1-й дан по панкратіону. Спортсмени Сергія Кузьміча займають призові місця в багатьох змаганнях із зазначених видів спорту.
ФЕДИНЯК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
(Громадська організація "Спортивний клуб Ковальчука")
28.05.1968 р.н. Кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою, неоднаразовий чемпіон України та Львської області з рукопашного бою серед силових структур.
ДУБІНІН ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ
(Клуб "Лев Милосердя")
Головний тренер.
МІХНО МИКИТА
(СК "Цитадель", м. Львів)
Тренер з MMA.
СОГОР ОЛЕГ
(СК "Цитадель", м. Львів)
Тренер з MMA та греплінгу.
ПОПИК ЮРІЙ БОГДАНОВИЧ
(СК "Кураж", м. Львів)
Президент спортивного клубу "Кураж". Майстер спорту з боротьби самбо. Чемпіон України з бойового самбо, багаторазовий призер Всеукраїнських змагань з боротьби самбо, призер Всеукраїнських турнірів з рукопашного бою. Освіта вища: ЛДУБЖД -2011, ЛДУФК-2013. Тренер-викладач з боротьби самбо. Разом з командою підготував чемпіона світу з ММА за версією W.M.M.A.F.
ГОРОДНИЦЬКИЙ ІГОР РОМАНОВИЧ
(СК "Кураж", м. Львів)
Віце-президент спортивного клубу "Кураж". Освіта: ЛДУФК-2012, магістр «Олімпійського та професійного спорту». Тренер-викладач вищого навчального закладу. Багаторазовий переможець обласних змагань із спортивного та бойового самбо, дзюдо. Призер Всеукраїнських змагань з боротьби самбо, універсіади України з бойового бамбо. Разом з командою підготував чемпіона світу з ММА за версією W.M.M.A.F.
МОГИЛЬНИК РОМАН РОМАНОВИЧ
(СК "Кураж", м. Львів)
Віце-президент спортивного клубу "Кураж". Тренер з боксу та змішаних єдиноборств. Багаторазовий призер Всеукраїнських змагань з боксу. Освіта вища: ЛДУБЖД-2011. Разом з командою підготував чемпіона світу з ММА за версією W.M.M.A.F.
ВІННІКОВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
(Клуб РБ "ВОІН", м. Тернопіль)
Тренер з рукопашного бою. Освіта вища (Тернопільський Державний педагогічний університет, Фізична культура та виховання, вища категорія, методист). Суддя другої категорії.
 
ОСТАННІ НОВИНИ
Наші партнери

Львівська обласна федерація бойового самбо та рукопашного бою висловлює ПОДЯКУ

Вовчастому Григорію

за матеріальну підтримку розвитку рукопашного бою.