ГОЛОВНА / ВІДЕО
23 . 07 . 2024
3.jpg
Як часто Ви займаєтесь спортом?
 
Змагання з рукопашного бою серед поліцейських Львівщини
Переглядів: 495
Категорія: 2023 РІК
Додано: 2023-03-04
Тривалість: 0:00:00
Ключові слова:
Опис: 3 березня 2023 року, на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» 50 учасників з дев’яти команд змагалися за перемогу в чемпіонаті Головного управління Національної поліції у Львівській області з рукопашного бою.

У запеклій боротьбі перше загальнокомандне місце посіла команда батальйону поліції особливого призначення. Срібним призером стала команда Львівського районного управління поліції №2, а третю сходинку виборола команда апарату Головного управління Національної поліції у Львівській області.

В індивідуальних змаганнях у ваговій категорії до 60 кг рівних не було Юрію Михальчуку з Львівського районного управління поліції №2. У ваговій категорії до 65 кг переможцем став Назар Кузан з команди апарату Головного управління Національної поліції у Львівській області. У ваговій категорії до 75 кг тріумфував Валентин Тиховський із батальйону поліції особливого призначення. У ваговій категорії до 80 кг золоту медаль виборов Роман Громов із Львівського районного управління поліції №1. А у ваговій категорії до 90 кг перше місце виборов Іван Чавус із батальйону поліції особливого призначення.

Начальник управління кадрового забезпечення поліції Львівщини полковник поліції Роман Онисик привітав переможців і призерів змагань, вручив їм кубки, медалі та грамоти.

Вітаємо переможців та призерів змагань!


ОСТАННІ НОВИНИ
Наші партнери

Львівська обласна федерація бойового самбо та рукопашного бою висловлює ПОДЯКУ

Вовчастому Григорію

за матеріальну підтримку розвитку рукопашного бою.